Mieszkania 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Mieszkania 3-pokojowe Dąbrowa GórniczaMieszkania 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Mieszkania 3-pokojowe w Dąbrowie Górniczej - dlaczego warto na nie postawić - profesjonalna pomoc Agencji 3Piętro

Trzypokojowe mieszkania cieszą się na rynku nieruchomości bardzo dużym zainteresowaniem. Klienci, którzy potrzebują większej ilości pomieszczeń, chętnie decydują się na zakup właśnie takiej nieruchomości. 3 pokoje dają przede wszystkim znacznie większą ilość możliwości aranżacyjnych. Oto najważniejsze informacje.

Mieszkanie 3-pokoje Dąbrowa Górnicza - dla kogo będzie dobrym wyborem?

Ze względu na rozplanowanie 3-pokojowego mieszkania, jest to przede wszystkim dobry wybór dla rodziny z 1 lub 2 dzieci. Mieszkanie z trzema pokojami daje przestrzeń do stworzenia oddzielnego salonu wypoczynkowego, sypialni rodziców oraz pokoju dziecięcego. W takiej sytuacji, każdy ma możliwość na zorganizowanie sobie prywatnej przestrzeni w domu.

Jakie są największe zalety mieszkań 3-pokojowych

Chcąc zakupić mieszkanie z 3 pokojami, na przykład mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, należy przede wszystkim podjąć decyzję co do wyboru lokalizacji oraz określić swoje oczekiwania co do wyglądu i funkcjonalności mieszkania, na przykład podczas rozmowy z agentem, który będzie pomagał w znalezieniu idealnej nieruchomości. 

Mieszkania 3-pokojowe w Dąbrowie Górniczej, pozostawiają duże pole do popisu w kwestii zaspokojenia wszystkich potrzeb mieszkańców. Z oczywistych względów, jest to lokal idealny dla par z dziećmi, jednak nie tylko takie osoby decydują się na mieszkania z 3 pokojami.

W obecnym czasie, znaczna ilość osób decyduje się na przykład na wykonywanie pracy zdalnej. Potrzebne jest wówczas miejsce, gdzie można umieścić komputer, dodatkowy monitor, czy dokumenty. Sypialnia nie zawsze daje taką możliwość, ze względu na to, że znajduje się w niej już dużo mebli. Dodatkowy pokój w mieszkaniu to szansa na stworzenie biura, w którym z powodzeniem można pracować.

Jakie możliwości stwarza mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza?

Mieszkanie z 3 pokojami jest znacznie wygodniejsze od mieszkania 2-pokojowego, jednak ma też swoje niewątpliwe minusy. Pierwszy z nich to zdecydowanie większy metraż, a co za tym idzie wyższa cena. Większa będzie także ilość powierzchni do sprzątania oraz ogrzewania. Należy liczyć się z tym wszystkim już na etapie poszukiwań swojego wymarzonego mieszkania.

Mieszkanie, które zawiera 3 pokoje ma też ogromną ilość plusów. Przede wszystkim świetnie sprawdzi się na przyszłość, gdyż dodatkowy pokój zawsze można zaaranżować wedle uznania. Jest to także świetna inwestycja kapitału, zwłaszcza jeśli lokum znajduje się w rozchwytywanym miejscu z dostępem do punktów usługowych.

Paulina Kluka

Doradca ds. nieruchomości

62 Ofert Napisz wiadomość

Jakub Grochowski

Doradca ds. nieruchomości

119 Ofert Napisz wiadomość

Daria Huber

Doradca ds. nieruchomości

116 Ofert Napisz wiadomość

Alicja Pietras

Doradca ds. nieruchomości

20 Ofert Napisz wiadomość

Maksymilian Jonas

Doradca ds. nieruchomości

19 Ofert Napisz wiadomość

Oskar Ocap

Doradca ds. nieruchomości

18 Ofert Napisz wiadomość

Mieszkanie 3 pokoje Dąbrowa Górnicza - czy musi być duże?

Mieszkanie z 3 pokojami, nie zawsze musi charakteryzować się dużą powierzchnią. Przeciętne lokale tego typu zaczynają się już od 45m2. Osoby poszukujące mieszkań z 3 pokojami nie zawsze potrzebują znacznej ilości miejsca, a zależy im po prostu na wydzieleniu większej ilości niezależnych stref w mieszkaniu - nawet jeśli nie będą zbyt duże.

Czy mieszkanie 3-pokojowe w Dąbrowie Górniczej to dobra opcja pod wynajem?

Dużym zainteresowaniem na rynku nieruchomości, cieszą się mieszkania 3-pokojowe, które można przeznaczyć na wynajem. Inwestorzy często stawiają na nie, aby trafić w oczekiwania bardziej wymagających najemców. Nie wszyscy szukają zawsze małych i jak najtańszych lokali. Przykładowo, popularne kawalerki nie nadają się dla rodzin z dziećmi, czy par, które po prostu lubią większa przestrzeń. Z tego właśnie względu, wynajem 3-pokojowego mieszkania w dobrej lokalizacji, nie powinien być problemowy.

Nasze biuro nieruchomości chętnie pomoże w znalezieniu idealnego mieszkania. Sprawdź: 

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
22 5
Niepoprawny wynik