
4 pokojowe z balkonem! Od zaraz!
Sosnowiec
Sprzedane — ta oferta jest już nieaktualna i ma charakter archiwalny.
Hallera, Pogoń, Sosnowiec
SPRZEDANE!
MIESZKANIE
Dwupokojowe mieszkanie położone na 10 piętrze w wysokim, 10-piętrowym bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem jak również dla Klienta prywatnego, do odświeżenia i urządzenia według własnego gustu.
LOKALIZACJA
Mieszkanie zlokalizowane jest w Sosnowcu, w dzielnicy Pogoń przy ul. Hallera, skąd jest świetna komunikacja z całą aglomeracją. W odległości 300m znajduje się przystanek autobusowy. W okolicy znajdziemy również liczne punkty handlowe i usługowe, w tym sklepy m.in. tj. Biedronka, Stokrotka, Lewiatan; obiekty sportowe i rekreacyjne, przychodnie lekarskie. Szkoła Podstawowa jest w odległości 550m, przedszkole 500m, Wydział Humanistyczny UŚ 1,5km. Bardzo blisko wyjazdu na trasę S86 (niespełna 700m) – skąd jest świetne połączenie w stronę Katowic, Będzina, Dąbrowy Górniczej oraz innych miast ościennych.
UKŁAD POMIESZCZEŃ
Łączna powierzchnia: 41 m²
• Przestronny pokój z wyjściem na balkon
• Łazienka z WC
• Przedpokój
• Sypialnia
• Kuchnia
• Piwnica
DODATKOWE INFORMACJE
• Mieszkanie częściowo umeblowane
• Ciepła woda z piecyka gazowego
• Wymienione piony WOD – KAN
• Czynsz wynosi ok 450zł
• Ogrzewanie miejskie
• Okna PCV
CENA MIESZKANIA – 179 000 PLN
Cena nie uwzględnia kosztów prowizji oraz opłat notarialnych.
Zapraszam do kontaktu!
Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości.
Daria Huber
Doradca ds. nieruchomości
Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Pośrednik odpowiedzialny za treść oferty — licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Sosnowiec

Ostrowy Górnicze

Milowice

Milowice