
Zagórze! M3 ! Do wejścia!
ul. Gwiezdna, Zagórze (Sosnowiec)
Sprzedane — ta oferta jest już nieaktualna i ma charakter archiwalny.
MIESZKANIE
Dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w wysokim bloku po termomodernizacji. Czysta, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie do remontu. W dobrym stanie łazienka. Mieszkanie wolne od zaraz, idealne na start bądź jako inwestycja kapitału.
LOKALIZACJA
Mieszkanie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Dąbrowy Górniczej przy ul. Kościuszki. W pobliżu przystanek autobusowy. Świetna komunikacja z całą aglomeracją. W pobliżu również liczne punkty sportowe, rekreacyjne, szkoły, przedszkola, tereny zielone oraz przychodnie lekarskie. Dobry dojazd w stronę Katowic, Sosnowca oraz innych miast ościennych.
UKŁAD POMIESZCZEŃ
Łączna powierzchnia: 45,17 m²
• Łazienka z WC
• Przedpokój
• Sypialnia
• Kuchnia
• Pokój
DODATKOWE INFORMACJE
• Idealne jako inwestycja na wynajem
• Ciepła woda z piecyka gazowego
• Czynsz w granicach 450 PLN
• Ogrzewanie z sieci miejskiej
• Blok po termomodernizacji
• Ścisłe centrum
CENA MIESZKANIA – 209 000 PLN
Zapraszam do kontaktu!
Cena nie uwzględnia kosztów prowizji oraz opłat notarialnych.
Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości.
Jakub Grochowski
Doradca ds. nieruchomości
Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Pośrednik odpowiedzialny za treść oferty — licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami.

ul. Gwiezdna, Zagórze (Sosnowiec)

ul. Lubelska, Zagórze (Sosnowiec)

ul. al. Sikorskiego, Zagórze (Sosnowiec)

ul. Sądowa, Piaśniki (Świętochłowice)