
4 pokojowe z balkonem! Od zaraz!
Sosnowiec
Sprzedane — ta oferta jest już nieaktualna i ma charakter archiwalny.
MIESZKANIE
Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane. Ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z bojlera elektrycznego. Dużo miejsc parkingowych przed budynkiem. Do mieszkania przynależy dodatkowa komórka przed klatką z możliwością parkowania jednego samochodu.
LOKALIZACJA
Mieszkanie zlokalizowane jest w Sosnowcu, ul. Henryka Dobrzańskiego, Klimontów. W pobliżu przystanek autobusowy, tramwajowy. Świetna komunikacja z całą aglomeracją. W pobliżu liczne punkty sportowe, rekreacyjne, szkoły, przedszkola, tereny zielone oraz przychodnie lekarskie.
UKŁAD POMIESZCZEŃ
Łączna powierzchnia: 38 m² + piwnica 9 m² + komórka 6m²
• Łazienka z WC
• Przedpokój
• Sypialnia
• Salon
DODATKOWE INFORMACJE
• Dodatkowa komórka przed budynkiem
• Ciepła woda z bojlera elektrycznego
• Pełna własność z księgą wieczystą
• Prywatne miejsce parkingowe
• Ogrzewanie z sieci miejskiej
• Zadbany teren wokół bloku
• Okna PCV
• Piwnica
CENA MIESZKANIA – 209 000 PLN
Cena nie uwzględnia kosztów prowizji oraz opłat notarialnych.
Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości.
Alicja Pietras
Doradca ds. nieruchomości
Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Pośrednik odpowiedzialny za treść oferty — licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Sosnowiec

Ostrowy Górnicze

Milowice

Milowice