
NAROŻNE Z DUŻYM BALKONEM! TOP LOKALIZACJA!
ul. Chmielna, Stary Sosnowiec (Sosnowiec)
Sprzedane — ta oferta jest już nieaktualna i ma charakter archiwalny.
MIESZKANIE
Jasna 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na trzecim piętrze w niskiej zabudowie. Mieszkanie do wprowadzenia. Czysta, zadbana klatka schodowa. Budynek po termomodernizacji. Sprzedaż w całości z wyposażeniem sprzętów RTV i AGD. Dobra inwestycja pod wynajem!
LOKALIZACJA
Mieszkanie zlokalizowane jest w Dąbrowie Górniczej przy ul. 3 Powstania Śląskie, Gołonóg. W pobliżu przystanek autobusowy i tramwajowy. Świetna komunikacja z całą aglomeracją. W pobliżu liczne punkty sportowe, rekreacyjne, szkoły, przedszkola, tereny zielone, centrum handlowe oraz przychodnie lekarskie. Mieszkanie sprzedawane z całym wyposażeniem.
UKŁAD POMIESZCZEŃ
Łączna powierzchnia: 37,05 m2
• Oddzielna kuchnia z oknem
• Salon z oknem
• Łazienka z WC
• Sypialnia
DODATKOWE INFORMACJE
• Pełna własność z księgą wieczystą
• Ciepła woda z piecyka gazowego
• Czynsz w granicach 400 PLN
• Ogrzewanie miejskie
• Piwnica
CENA MIESZKANIA – 255 000 PLN
POMAGAMY W UZYSKANIU FINANSOWANIA NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
Jakub Grochowski
Doradca ds. nieruchomości
Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Pośrednik odpowiedzialny za treść oferty — licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami.

ul. Chmielna, Stary Sosnowiec (Sosnowiec)

ul. Harcerska, Sielec (Sosnowiec)

ul. Kosmonautów, Gołonóg (Dąbrowa Górnicza)

ul. Stańczyka, Zagórze (Sosnowiec)