Apartament urządzony, w idealnym stanie duży taras

Mieszkanie na sprzedaż
599 000,00 PLN , Pow. 79 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
79 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Sosnowiec Sielec
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
807812
Cena za m2:
7 582,28 PLN

MIESZKANIE

Trzypokojowy apartament położony na parterze w apartamentowcu. Czysta, zadbana klatka schodowa z windą dla osób niepełnosprawnych. Mieszkanie do wprowadzenia. Zamknięte osiedle z monitoringiem. Duży taras z zielenią.

 

LOKALIZACJA

Mieszkanie zlokalizowane jest w Sosnowcu, w dzielnicy Sielec przy ul. Aleksandra Janowskiego. Świetna komunikacja z całą aglomeracją. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. W okolicy znajduje się Sielecki Park  jak również liczne punkty handlowe, rekreacyjne, tereny zielone, szkoły, przedszkola oraz przychodnie lekarskie. Dobra wylotówka w stronę Katowic, Dąbrowy Górniczej, Będzina oraz innych miast ościennych.

 

UKŁAD POMIESZCZEŃ

Łączna powierzchnia: 79 m²

• Salon z wyjściem na taras 

• Łazienka z WC

• Sypialnia

• Kuchnia

• Pokój



DODATKOWE INFORMACJE

• Ciepła woda oraz ogrzewanie z pieca dwufunkcyjnego gazowego

• Pełna własność z księgą wieczystą

• Na podłodze panele oraz płytki

• Komórka lokatorska 

• Parking podziemny

• Duży taras

• Okna PCV



CENA MIESZKANIA - 599.000 PLN obligatoryjny zakup miejsca parkingowego w garażu podziemnym w cenie 40.000 PLN oraz komórki w cenie 10.000 PLN



Cena nie uwzględnia kosztów prowizji oraz opłat notarialnych.

 

Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości.



Alicja Pietras 

Doradca ds. nieruchomości


Nieprawidłowy adres E-mail