
Świeżo po remoncie, do wejścia, blisko Stawików!
ul. Piłsudskiego, Stary Sosnowiec (Sosnowiec)
ul. Gospodarcza, Pogoń (Sosnowiec)
MIESZKANIE
Jasne, jednopokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku po termomodernizacji. Czysta, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymienione instalacje oraz piony WOD-KAN. Lokal jest gotowy do wprowadzenia, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Idealna propozycja dla pary, singla, studenta oraz jako inwestycja pod najem. Do mieszkania przynależy piwnica.
LOKALIZACJA
Mieszkanie zlokalizowane jest w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń na ul. Gospodarczej- w pobliżu przystanek autobusowy. Dobry dojazd do centrum, osiedle dobrze skomunikowane z całym miastem. W pobliżu liczne punkty sportowe, rekreacyjne, szkoły, przedszkola oraz przychodnie lekarskie. Spokojna, zielona okolica.
UKŁAD POMIESZCZEŃ
Łączna powierzchnia: 26 m²
• Łazienka z WC
• Przedpokój
• Kuchnia
• Pokój
DODATKOWE INFORMACJE
• Ciepła woda z piecyka gazowego
• Czynsz ok. 400 PLN z zaliczkami
• Ogrzewanie z sieci miejskiej
• Okna PCV
• Piwnica
CENA MIESZKANIA – 224 900 PLN
POMAGAMY W UZYSKANIU FINANSOWANIA NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
Klaudia Pałka
Doradca ds. nieruchomości
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Pośrednik odpowiedzialny za treść oferty — licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami.

ul. Piłsudskiego, Stary Sosnowiec (Sosnowiec)

ul. Sienkiewicza, Centrum (Sosnowiec)

ul. Okrężna, Centrum (Siemianowice Śląskie)

ul. Gwiezdna, Zagórze (Sosnowiec)