Przejdź do treści
3 Pietro
Sprzedaż Mieszkania na sprzedaż i wynajem Aktywna Nr: MLY-MS-7792

Wolne od zaraz! Zielona okolica! Piękny widok!

ul. Harcerska, Sielec (Sosnowiec)

379 000 zł
6 206 zł / m²
61.07 m²
Powierzchnia
3 pokoje
Pokoje
P. 8
Piętro
1 000 zł / mies.
Czynsz

Opis nieruchomości

MIESZKANIE
Trzypokojowe mieszkanie położone na ósmym piętrze w wysokim bloku po termomodernizacji. Czysta, zadbana klatka schodowa, blok wyposażony w windę. Wymieniona instalacja elektryczna oraz piony WOD-KAN. W lokalu ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon.

LOKALIZACJA
Mieszkanie zlokalizowane jest w Sosnowcu przy ul. Harcerskiej, w dzielnicy Sielec. W pobliżu przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Bardzo dobry dojazd do centrum, osiedle dobrze skomunikowane z całym miastem. W pobliżu liczne punkty sportowe, rekreacyjne, szkoły, przedszkola oraz przychodnie lekarskie. ​ Blisko wyjazdu w stronę Katowic, Mysłowic oraz Dąbrowy Górniczej.

UKŁAD POMIESZCZEŃ
Łączna powierzchnia: 61,07 m² +piwnica 1,16 m²

DODATKOWE INFORMACJE
• Duża ilość miejsc parkingowych przed blokiem
• Czynsz ze wszystkimi zaliczkami 1000 zł
• Spółdzielcze własnościowe z KW
• Okna PCV
• Piwnica

CENA MIESZKANIA – 379 000 PLN

Cena nie uwzględnia kosztów prowizji oraz opłat notarialnych.

POMAGAMY W UZYSKANIU FINANSOWANIA NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Olivia Tlałka
Doradca ds. nieruchomości

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły oferty

Typ nieruchomości Mieszkania na sprzedaż i wynajem
Typ transakcji Sprzedaż
Powierzchnia 61.07 m²
Pow. użytkowa 61.07 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 8
Rok budowy 1980
Stan do wprowadzenia
Rynek Rynek wtórny
Forma własności Spółdzielcze własnościowe
Rodzaj budynku Blok
Materiał budynku Wielka płyta
Ogrzewanie C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Okna PCV
Cena 379 000 zł
Cena za m² 6 206 zł
Czynsz / opłata 1 000 zł / mies.
Lokalizacja ul. Harcerska, Sielec (Sosnowiec)
Dzielnica Sielec
Ulica ul. Harcerska
Nr oferty MLY-MS-7792

Doradca ds. nieruchomości

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Pośrednik odpowiedzialny za treść oferty — licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami.

379 000 zł
+ czynsz 1 000 zł
Zadzwoń